/Files/images/0_2023/dist-navchannya.jpg

Шановні батьки та здобувачі освіти!

2023/2024 навчальний рік починається у дистанційному форматі.

Для організації освітнього процесу будуть задіяні електронні освітні платформи і комунікаційні онлайн сервіси. Уроки проводитимуться як у синхронному, так і асинхронному форматі. Основний критерій для обрання форми навчання - це зручність для учасників освітнього процесу.

Педагогічними працівниками школи під час дистанційного навчання використовуються різні сучасні технології та медіа, які дають змогу швидко та якісно налагоджувати співпрацю між учителем та здобувачами освіти.

Насамперед, це сервіси Google Classroom та Meet, платформа Zoom, електронна пошта та месенджери.

Навчальні матеріали, завдання та необхідні посилання будуть розміщуватися вчителями в Classroom у предметні кабінети відповідних класів, або надсилатися на електронну пошту/месенджери. Он-лайн заняття організовуються на платформі Zoom та Google Meet. Про проведення конференцій заздалегідь повідомлять класні керівники.

Основний зв'язок налагоджено через групи з класним керівником в месенджерах.

Всеукраїнський онлайн розклад

Онлайн платформа для батьків та вчителів «НАВЧАННЯ ПІД ЧАС ВІЙНИ»

Електронні підручники й посібники для школярів та вчителів

EdEra для школярів