/Files/images/0_2023/изображение_viber_2023-03-10_10-10-21-963.jpg

Яким теплом і лагідним затишком, якою добротою та ласкою віє від тебе, рідна школо! Усім найкращим, що є в нашій душі, завдячуємо тобі. Ти вчиш цінувати хліб і сіль, поважати старших, шанувати батька і матір, бути терплячим, чесним і роботящим.

Життя людства - це історія. Все має свою історію. Свою історію має і наш заклад освіти.

До Другої Світової війни війни в 1938 р. була побудована наша Двадцята за типовим проєктом, як і десятки інших шкіл. Першого вересня 1938 року пролунав урочистий дзвоник. З великим хвилюванням привітав учнів перший директор Іногородський Павло Васильович.

З початком Другої Світової війни багато вчителів та учнів пішли на фронт. Серед перших був директор Іногородський П.В. , випускники Машков, Клевана, Орлов, Ієвлєв. У жовтні 1941 року будівля школи була зруйнована, а заняття продовжувалися в Палаці культури "Металіст".

Відбудована школа почала працювати в 1953 році. У 1978 році відкрито перший спортивний клас. Навчатися в такому класі - велика честь для наших учнів. З приміської зони та з усіх куточків міста - Олексіївки, Салтівки, Нових будинків - їдуть вони до Двадцятої, щоб удосконалити свої фізичні і духовні можливості, одержати якісну освіту, виховати в собі Особистість.