ЗАКРИТТЯ ТАБОРУ ВІДПОЧИНКУ ВЕСЕЛКА!!!

Ось і промайнули веселі і захоплюючи дні відпочинку у таборі "Веселка".

За час роботи табору діти разом з вихователями подорожували до різних музеїв, зоопарку, Страусиної ферми, побували на Дитячий залізниці та у театрі.

Взяли участь у спортивних змаганнях та квесті "У пошуку скарбів". Особливо запам'яталася прогулянка до парку ім. Горького та катання на атракціонах.

Офіційне закриття табору відпочинку "Веселка" відбулося на майданчику перед школою. Урочистою лінійкою та танцювальним флешмобом діти попрощалися з табором до наступного року.

Бажаємо нашим учням гарно відпочити на канікулах і з хорошим настроєм повернутися у вересні до школи, яка з радістю знову відчинить для них свої двері.