Четвертый день роботи табору "Веселка" , 1 червня, збігається з Всесвітнім Днем захисту дітей. І в цей день малеча завжди чекає на якісь особливі події. Кожен загін запланував провести цікаві та змістовні екскурсії.

Молоді школярі відвідали з екскурсією Зооветеринарну Академію . Діти почули багато цікавого про життя братів наших менших та ще й влаштували пікнік на природі.

/Files/images/000_veselka/4/B-GbiI4Fvb8.jpg /Files/images/000_veselka/4/P80601-122956.jpg

Учні 5 класу теж доторкнулися до світу тварин ,відвідавши Музей, де можна торкатися руками до тваринок, які там знаходяться (Трогательный музей). Скільки то було позитивних емоцій, адже тактильні відчуття відіграють дуже важливу роль у нашому житті!

/Files/images/000_veselka/4/zCKr85LU_mU.jpg

Незабутні враження цього дня завершилися традиційним морозивом, яке було таким доречним та малюнками на асвальті! Діти були в захваті!

/Files/images/000_veselka/4/Cl0QGsmSnPQ.jpg /Files/images/000_veselka/4/tQUKJC2kwfU.jpg /Files/images/000_veselka/4/CJmg_v23Otg.jpg /Files/images/000_veselka/4/-SteyprdAm0.jpg