Про завершення 2021/2022 навчального року

Завершення 2021/2022 навчального року – 3 червня 2022 року.

Цьогоріч зовнішнє незалежне оцінювання знань для випускників шкіл замінить національний мультипредметний тест, який міститиме по 20 запитань із трьох предметів: української мови, історії та математики. Оцінюватимуть знання, як і раніше, за 200-бальною шкалою. За результатами оцінювання школярі вступатимуть до закладів вищої освіти.

Для всіх учнів 9-х та 11-х класів замовлені свідоцтва про базову та повну загальну середню освіту. Видача документів про освіту здійснюватиметься після 10 червня 2022 року з урахуванням поточної воєнної ситуації, дотриманням заходів щодо забезпечення захисту та безпеки учасників освітнього процесу.

3 червня 2022 року усі учні 1-10-х за рішенням педагогічної ради будуть переведені до наступного класу.

Під час переведення на наступний рік навчання або вибуття із закладу учням, 1-4-х класів видається свідоцтво досягнень, учням 5-8-х та 10-х класів видається табель навчальних досягнень.

В умовах воєнного стану учні 1-10-хкласів можуть бути не переведені на наступний рік навчання та залишені для повторного здобуття загальної середньої освіти у тому самому класі на підставі письмової заяви одного з їхніх батьків чи інших законних представників.

У зв’язку з активними бойовими діями урочисті заходи – свято Останнього дзвоника та Випускний вечір – не проводитимуться.