Міжнародний день протидії булінгу!

До Міжнародного дня протидії булінгу у закладі освіти пройшли тематичні заходи:

1.Практичним психологом школи було проведено години спілкування та заняття з елементами тренінгу для здобувачів освіти.

/Files/images/02020/изображение_viber_2023-05-04_16-17-33-392.jpg/Files/images/02020/изображение_viber_2023-05-04_16-17-33-477.jpg

2. На офіційному сайті школи та соціальних мережах висвітлено інформацію та пам'ятки на тему булінгу, його профілактику та попередження.

3. Класними керівниками, за допомогою месенджерів, проведено інформаційно-роз'яснювальну роботу серед батьківської спільноти, щодо поняття "булінгу" та "кібербулінгу", а також того як його розпізнати.

4. Команда закладу освіти долучилася до Всеукраїнського конкурсу соціальної реклами "Єднаємо серця", організованим БФ "Діти наше майбутнє" спільно з Харківським педагогічним ліцеєм #4. Метою конкурсу є висвітлення проблем з якими зіштовхуються підлітки та молодь. Робота шкільної команди спрямована на профілактику кібербулінгу, та має назву "Не стань заручником хейту".

"Не ставай заручником хейту!". Соціальна реклама. ХЗОШ 20.