Поряд із традиційними формами виховної роботи значне місце за результативністю посідає учнівське самоврядування.

/Files/images/0_2023/самоврядування.jpg/Files/images/0_2023/самоврядування.jpg

Девіз:
«Лиш за злагоду у світі,
хай завжди радіють діти»

МЕТА І ЗАВДАННЯ УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ:

Мета і завдання учнівського самоврядування тісно пов'язані з роботою педагогічного колективу, який у своїй діяльності керується Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», іншими законодавчими актами України, рішеннями місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, власним статутом.

Учнівське самоврядування – це спосіб залучення до учнів до систематичної участі в освітньому процесі. Самоврядування – самостійна діяльність учнів, яка відбувається за координації відповідального педагога.

Учнівське самоврядування є однією з форм громадського самоврядування у закладі освіти.

Вищим органом учнівського самоврядування є загальні збори або учнівська конференція. Виконавчий орган (учнівський комітет, рада учнівського колективу, рада старост, парламент) є підзвітним загальним зборам. Рішення органів учнівського самоврядування мають дорадчий характер.

Завдання учнівського самоврядування:

Залучення дітей та молоді до прийняття рішень.

Захист прав та інтересів учнів.

Реалізація інтересів учнів, підтримка їхніх здібностей, прав та свобод.

Створення умов для самореалізації учнів.

Налагодження контактів та реалізація спільних проєктів, ініційованих учнями.

Президентка шкільного самоврядування, учениця 11-А класу Азаренко Катерина

/Files/images/0_2023/_2023-08-03_22-03-58-640.jpg