Педагогічний колектив школи

/Files/images/8.JPG

Педколектив школи складається з 30 вчителів. З них:

- вчителів вищої категорії -10,

- вчителів першої категорії - 7,

- вчителів другої категорії - 4,

- спеціалістів – 9,

- мають звання «Вчитель - методист» – 4,

- мають звання «Старший вчитель» -2.

Керують районними методичними об’єднаннями – 2 вчителя. Вчителі школи є авторами підручників та навчально-довідкових посібників:1. Бабченко Г.С., заступник директора з навчально-виховної роботи, автор підручника „Природознавство”. 5 клас. Київ, 2002 рік.2. Вчителі історії Стрижак В. М. та Мітягін В.Ю. мають друковані роботи „Всесвітня історія” та „Історія України” в посібнику „Нові реферати. 5-11 класи” (2004 р., видавництво „Торсинг”). Посібник „Готові домашні завдання.6-11 класи” (2004 р., видавництво „Торсинг”).3. Навчально-довідковий посібник «Історія України. Хронологічні таблиці з коментарями до кожної події».Автор Мітягін В.Ю.. Видавництво «Основа», 2009 р4. Навчально-довідковий посібник «Всесвітня історія. Хронологічні таблиці з коментарями до кожної події».Автор Стрижак В.М. Видавництво «Основа», 2009 р.