Відчуваєте розгубленість? Потребуєте допомоги? Спеціалісти Центру надання допомоги постраждалим від насильства готові надати Вам підтримку!

На базі центру безкоштовно надаються наступні послуги:

- консультування;

- проведення заходів у груповій формі;

- групи взаємодопомоги;

- artтерапії;

- перенаправлення;

- надання притулку.

Не залишайтесь один на один із своєю проблемою! Звертайтесь! Телефон для довідок –093-303-03-53(цілодобово) або сторінка на facebook –@tsndpn.kh


«Ла Страда -Україна»

На базі Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда -Україна» http://la-strada.org.ua/ функціонує Національна дитяча «гаряча» лінія та Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.

Тут маленькі українці можуть знайти підтримку та пораду стосовно своїх проблем, якими їм ні з ким поділитися, а батьки, вчителі та вихователі мають змогу оперативно отримати індивідуальну консультацію стосовно порушень прав дітей.Дзвінки на лінію — безкоштовні як зі стаціонарних телефонів на всій території України, так і з мобільних усіх українських операторів.

Національна дитяча «гаряча» лінія (0 800 500 255 або 772 з мобільного) працює щоденно, окрім неділі, з 10.00 до 20.00,а Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації (0 800 500 335 або 386 з мобільного) щоденно з 10.00 до 18.00.

На Національній дитячій «гарячій лінії» Центру «Ла Страда-Україна» консультують компетентні у дитячих питаннях психологи, юристи та соціальні працівники. Коло питань, з яких вже надаються консультації, досить широке і було сформовано на основі отримуваних останніми роками запитів від абонентів. Основні теми, з яких консультують на Національній дитячій «гарячій лінії»,— насильство над дітьми та жорстоке поводження з ними у сім’ї та з боку оточення, психологічні проблеми, негаразди у стосунках з дорослими та однолітками, майнові права дітей, питання встановлення опіки, а також булінг і безпека в інтернеті.


Уповноважена особа ХЛ №20 для здійснення невідкладних заходів реагування у випадках з виявлення фактів насильства та/або отримання заяв/повідомлень від постраждалої особи/інших осіб

НЕЧАЄВА-НОСОВА ОКСАНА ОЛЕКСАНДРІВНА, заступник директора з навально-виховної роботи, тел. 725-84-42

/Files/images/0_2023/Телефони у випадку домашнього насильства.png

Кiлькiсть переглядiв: 95