Пробне ЗНО-2017

/Files/images/1a/probne-zno--520x245.jpg

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання– це добровільне тестування осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, що дає їм можливість ознайомитись із процедурою проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Детальну інформацію щодо порядку реєстрації розміщено на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти, на території обслуговування якого особа бажає проходити пробне зовнішнє незалежне оцінювання.

У 2017 році пробне ЗНО відбудеться:

- 01 квітня з української мови і літератури,

- 08 квітня з інших предметів (історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької, російської мов).

Зареєструватися для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні можна буде з 10 до 31 січня 2017 року на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти. Кожен зареєстрований учасник може взяти участь в одному із запропонованих у той чи інший день предметів за вибором.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться за кошти фізичних та юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника визначає кожний регіональний центр оцінювання якості освіти окремо.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Результати пробного зовнішнього незалежного оцінювання не зараховуються як оцінки за державну підсумкову атестацію та не використовуються для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Кiлькiсть переглядiв: 18