КОНКУРС "ІСТОРІЯ МОЄЇ СІМ'Ї"!!!

4 березня 2016 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва відбулася урочиста церемонія нагородження учасників та переможців I етапу конкурсу дослідницьких робіт «ІСТОРІЯ МОЄЇ СІМ’Ї» для дітей та молоді у номінаціях «Сімейний літопис» та «Кращий сімейний архів», що проходять в рамках історико-культурного проекту «Родовід».

У конкурсі взяли участь 62 дослідницькі роботи учнів освітніх установ загальної, середньої спеціальної та позашкільної освіти м. Харкова та Харківської області у віці 12–18 років.

В номінаціях «Сімейний літопис» та «Кращий сімейний архів» 18 робіт учнів журі визнало кращими та нагородило їх дипломами переможців І етапу конкурсу та пам’ятними подарунками у вигляді альбому «Еліта Слобідської України. Списки Козацьких старшин 60-х рр 18 ст.».

Вітаємо учнів нашої школи Мороза Даніїла (7-А клас), який став переможцем номінації «СІМЕЙНИЙ ЛІТОПИС", та Мітягіна Кирила (10-А клас), який став дипломантом конкурсу.

/Files/images/1122/SDC13840.JPG/Files/images/1122/SDC13842.JPG