Дякуємо нашим родинам за вклад в перемогу!

Родина Свіріденка Данила, учня 4-А класу Харківського ліцею № 20 Слобідського району, з початку повномасштабного російського вторгнення залишається в Харкові. Батько Ігор Григорович співпрацює з Червоним Хрестом. Починаючи з 24.02, брав участь в евакуації людей із небезпечних територій, розвозив гуманітарні набори та необхідну допомогу тим, хто її потребував. Як може, допомагає татові й Данило. "Без вагань віддав усі зібрані кошти, які довго накопичував у своїй скарбничці, на потреби ЗСУ", – згадує мама Дані. Також збирав свої речі, з яких виріс, та іграшки й через батька відправляв діткам, яким вони потрібні.

Зараз родина допомагає переселенцям з деокупованих територій та тим, хто втратив житло. Організовують концерти та заходи для дітей.

Вдячні родині Свіріденків за їхню працю, самовідданість та внесок у нашу таку довгоочікувану ПЕРЕМОГУ!