Про національний конкурс відеосюжетів для школярів «Репортер»

Міністерство освіти і науки інформує, що 6 жовтня розпочато реєстрацію та прийом робіт для участі у всеукраїнському конкурсі учнівських відеосюжетів «Репортер». У конкурсі можуть взяти участь учні й учениці 9-11 класів закладів загальної середньої освіти з усієї України, які прагнуть пов'язати своє майбутнє із журналісткою.

Учасники мають підготувати відеосюжет до 3-х хвилин на одну з трьох тем:
• небанально про українську культуру;
• як війна вплинула на спільноту мого міста чи села;
• моя євроінтеграція.
Реєстрація для участі відбувається у два етапи:
1. Проходження короткого онлайн-тесту з медіаграмотності «Дізнайся свої шанси на перемогу».
2. Заповнення анкети учасника з посиланням на роботу.
Податися на конкурс можна до 27 жовтня 23:59, а переможців оголосять 10 листопада на сайті та в соцмережах конкурсу «Фільтр».
Правила та умови заходу доступні за посиланням.
Детальніше про конкурс читайте на сайті «Фільтра».
Національний конкурс «Репортер» реалізовується національним проєктом з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики за підтримки ПРООН в Україні та фінансування уряду Японії. Партнерами проєкту є Міністерство освіти і науки України та «Суспільне Мовлення».