Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Харківської міської ради Харківської області бере участь в освітніх проєктах різних рівнів та спрямування.

Участь в освітніх проєктах розширює сферу освітніх можливостей для учнів та вчителів, дає можливість розвиватись та об'єднувати зусилля, відкривати щось нове та цікаве.

Освітні проєкти

Проєкт "Школа миру"

Місія школи миру– виховання молоді України згідно з принципами культури миру.

Мета– створення мережі шкіл миру, активізація миротворчого та волонтерського руху серед дітей та молоді України і сприяння поширенню волонтерської діяльності щодо популяризації ідей глобальної миротворчості, толерантності та громадської свідомості, налагодження зв’язків між юними миротворцями з різних регіонів країни.

Назва проєкту Засновники Терміни реалізації Роки участі Рівень Що зроблено за проєктом
Проєкт «Школа Миру» Асоціація ветеранів миротворчих місій ООН в Україні (м. Київ) та Харківськаї обласна громадська організація миротворців ООН, учасники міжнародних операцій та інваліди війни за підтримки Інформаційного центру ООН 2022-2023 З 2020 Всеукраїнський Проведено заходи тематичного спрямування: конкурс малюнків на асфальті;
виставка плакатів «Миру в Україні бути»; акція «Дерево-Життя»; Міжнародний День миру;
акція «Мир очима дітей», військово-спортивні змагання до Дня ЗахисникаУкраїни
/Files/images/0_2023/изображение_viber_2022-12-20_22-03-45-452.jpg

Проєкт «eTwinning Plus»

eTwinning – це потужний стимул для вивчення іноземних мов і покращення рівня використання ІТ-технологій. В рамках програми учні також тренують навички командоутворення та отримують досвід створення спільних проєктів. Окрім цього, вони дізнаються про культуру інших країн Європи та заводять нових друзів.

Проєкт «eTwinning Plus» Європейська комісія З 2013 З 2020 Міжнародний Школа отримала відзнаку Знак якості за участь у проєкті "Pay it forvard"

/Files/images/0_2023/изображение_viber_2022-10-31_19-02-14-659.jpg/Files/images/0_2023/изображение_viber_2022-10-31_19-02-14-983.jpg

Основною метою проєкту є відпрацювання моделей такої діяльності в закладах освіти, яка б сприяла збереженню та зміцненню здоров'я школярів та вчителів шляхом створення відповідного соціального та фізичного середовища, цілеспрямованої роботи по формуванню валеологічної свідомості, здорового способу життя.

Проєкт «Європейська мережа шкіл сприяння здоров’ю» (Національна мережа шкіл сприяння здоров’ю в Україні) Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ), Комісія Європейських спільнот і європейської ради, МОЗУ, МОНУ З 2007 З 2007 Міжнародний Впроваджено в освітній процес здоровꞌязбережува-льні технології, розроблено методичні рекомендації для вчителів, проведено заходи тематичного спрямування:
День здоров'я, конкурс дитячих робіт "Ми за здоровий спосіб життя", години психолога "Наше здоров'я. Психологічний аспект",виховні години та профілактичні бесіди з формування усвідомленого ставлення до життя та власного здоров’я.

Проєкт "Розвиток інклюзивної освіти в Харківській області"

Розвиток інклюзивної освіти в Харківській області Схвалено рішенням Колегії Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації 29 березня 2017 року. З 2017 року з 2019 року Регіональний Організація навчання дітей з особливими освітніми потребами, вивчення їх адаптації, корекційно-розвивальна діяльність відповідно до їх психофізичних особливостей, участь педагогічних працівників в курсах, семінарах, вебінар та майстер-классах щодо роботи з дітьми з ООП.