/Files/images/111/images.jpg

В основу роботи школи покладено прiоритет загальнолюдських цiнностей, який передбачає досягнення для юних громадян суверенної України того рiвня освiти й освiченостi, що вiдповiдав би високим мiжнародним стандартам, сприяв органiчнiй iнтеграцiї рiдної країни у свiтову родину високоцивiлiзованих держав з високим духовно-iнтелектуальним потенцiалом.

Педагогiчний колектив освiтнього закладу прагне, щоб школа для кожного учня стала важливою сходинкою, по який пiднiмаються, наближаються до знань, до духовних джерел народу, до свого професiйного становлення.

В Харківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №20 працюють вчителі, якi складають стабiльний творчий колектив. Серед них:

- вчителів вищої категорії -10,

- вчителів першої категорії - 7,

- вчителів другої категорії - 4,

- спеціалістів – 9,

- мають звання «Вчитель - методист» – 4,

- мають звання «Старший вчитель» -2.

Керують районними методичними об’єднаннями – 2 вчителя. Вчителі школи є авторами підручників та навчально-довідкових посібників:1. Бабченко Г.С., заступник директора з навчально-виховної роботи, автор підручника „Природознавство”. 5 клас. Київ, 2002 рік.2. Вчителі історії Стрижак В. М. та Мітягін В.Ю. мають друковані роботи „Всесвітня історія” та „Історія України” в посібнику „Нові реферати. 5-11 класи” (2004 р., видавництво „Торсинг”). Посібник „Готові домашні завдання.6-11 класи” (2004 р., видавництво „Торсинг”).3. Навчально-довідковий посібник «Історія України. Хронологічні таблиці з коментарями до кожної події».Автор Мітягін В.Ю.. Видавництво «Основа», 2009 р4. Навчально-довідковий посібник «Всесвітня історія. Хронологічні таблиці з коментарями до кожної події».Автор Стрижак В.М. Видавництво «Основа», 2009 р.